• KAPADOKYA SPOT İKİNCİ EL Tel : 0216 441 83 99. cep:0532 267 54 98 E-mail:ikincielalim@hotmail.com
  • İkinci el eşya larınızı satmak için bizi arayın
  • Kapadokya spot 0216 441 83 99
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • KAPADOKYA SPOT İKİNCİEL Tel : 0216 441 83 99 . cep:0532 267 54 98 E-mail:ikincielalim@hotmail.com
  • İkinci el eşya larınızı satmak için bizi arayın
  • KAPADOKYA SPOT İKİNCİ EL Tel :0216 441 83 99 . cep: 0532 267 54 98 E-mail:ikincielalim@hotmail.com
  • İkinci el eşya larınızı satmak için bizi arayın

Kartal İkinci El Eşya

Kartal ikinci el eşya:0216 441 83 99 . : 0532 267 54 98
kartal mağazamız ikinci el yatak odası takımı
 spot bulaşık makinesi kartal

Kapadokya Spot TEL:0216 441 83 99 -Emre : 0532 267 54 98
İkinci El eşyalarımızı neden satmalıyız
21.Mart.2014
tarihinde oluşturuldu
İkinci el eşyaların popülaritesi giderek artıyor. Bunun en önemli sebebi de 2.el eşya ürünlerin aslında sıfır bir ürün almaktan çok daha mantıklı olmasıdır. Özellikle elektronik ürünlerin sürekli yenilenmesi ve yeni teknolojilerin bulunması sebebiyle 1 yıl içinde değer kaybına uğraması pek çok kişide “değeri düşecekse neden sıfırını alayım?” gibi bir takım düşüncelerin oluşmasına sebep oluyor. Hal böyleyken çok az kullanılmış neredeyse sıfır gibi dayanıklı ve uzun ömürlü olacak ikinci el eşyalara yönelmek kaçınılmaz oluyor. Spot eşya satan yerlerin artma sebebi de işte böyle bir ihtiyacın ortaya çıkmasından ileri geliyor. Dolayısıyla özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde spot eşya alımları her geçen gün artıyor.
İkinci el leptop almak bugün bakıldığında sıfır telefon almaktan çok daha mantıklıdır. İkinci el leptoplar sıfırından yarı yarıya ve hatta bazen çok daha fazla düşük fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle çok az kullanılmış bir laptop ise ve fazla deforme olmadıysa sıfırdan tek farkı fiyatı oluyor :). 2.el olarak aldığınız bir cep telefonunu kullandıkça ve faydasını gördükçe ne kadar doğru bir alışveriş yaptığınızı fark edeceksiniz. İkinci el eşya alıp kullanmaya alıştıktan sonra sıfır bir ürün alırken iki kez düşüneceğinizden eminiz. Çünkü ciddi anlamda çok büyük bir ekonomik tablo ile karşı karşıyayken hiç kimse sırf hiç kullanılmamış olduğu için bir ürüne yüksek fiyatlar vermez. Elektronik ürünlerde bazen şans da önemli olduğu için sıfır bir eşya alsanız bile 1 yıl dolmadan kolayca bozulma durumu olabiliyor. Dolayısıyla garanti kapsamından çıkarsa paranız çöpe gitmiş oluyor.
Sıfır bir cep telefonu almak demek, 1 yıl sonra değer kaybedeceğini bile bile bir ürüne dünyanın parasını bayılmak demektir. Hâlbuki çok az kullanılmış ve sırf kullanılmış olduğu için değeri düşen ancak işlevini ilk günkü gibi yerine getirebilen ikinci el cep telefonu almak çok daha akıllıcadır. Bugün bakıldığında ikinci el telefon alıp kullananların sayısı eskiye nazaran çok daha fazladır. Bunun sebebi de özellikle genç nesilin daha bilinçli olması ve 1 sene sonra değeri düşecek olan bu cep telefonlarının gereksiz bir fazla maliyet getirdiğinin farkında olmasıdır.
Bayrampaşa ikinci el eşya
21.Mart.2014
tarihinde oluşturuldu
İkinci el eşya alım ve satım yapmak günümüzde sadece paranın geçerli olduğu bir dünyada yapılabilecek belki de en akıllıca alışveriş yöntemidir. İhtiyacınız olmayan eşyaları çöpe atmak yerine spot eşya satan yerlere satarak hem bir nakit elde edersiniz hem de israfın önüne geçerek ülke ekonomisine küçük bir katkıda bulunabilirsiniz. Bu katkının küçük olması birikerek büyümesini de sağlıyor aynı zamanda. Atalarımızın “damlaya damlaya göl olur” sözünü bu açıdan da değerlendirebilirsiniz. Çöpe atmayıp değerlendirdiğiniz bu eşyalara ihtiyaç duyan başka insanlar da gelip bu eşyaları uygun fiyatlardan alarak hem ekonomi yapıyor hem de ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Modern çağın takas yöntemi olarak görülebilir. İkinci el eşya alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmeye olanak veren spotçular da bu alışverişe aracı olarak küçük bir komisyon alıyorlar.
Kapadokya Spot aynı şekilde sizlere hizmet veriyor. Ancak bu noktada 2.el eşya alacağınız veya satacağınız yerler konusunda temkinli davranmalısınız. Güven her şeyden önemlidir. Ve almak veya satmak istediğiniz spot eşya ürünlerde birçok şeye dikkat etmelisiniz. Bayrampaşa 2.el eşya alan ve satan yerler içerisinde biz de sizlere hizmet vermekteyiz. Bayrampaşa spot eşya alım satım işlerini yapan spotçular gündengüne artmakta ancak bu da alıcıların kararsız kalmasına sebep olabilmektedir. Bu noktada eşyalara ve eşyaları satan yerlere dikkat etmeniz çok önemlidir.
2.el eşya almak istiyorsanız alacağınız eşyanın fiyatından çok kalitesine ve ne kadar işlevini yerine getireceğine bakmanız ve faydaya yönelik bir bakış açısıyla eşyalara yaklaşmanız paranızı çöpe atmamak adına önemlidir. Bununla birlikte ikinci el eşya satmak istiyorsanız da yine eşyalarınızı sizin için uygun fiyattan alabilecek, eşyaları doğrudan adresinizden alabilecek güvenilir yerler ile anlaşmanız sizin açınızdan avantajlı olacaktır. Eşyalarınız ile ilgili detaylı bilgileri aktarmanız ve eşya ile ilgili görselleri paylaşmanız fiyatlandırmayı önemli ölçüde etkilemektedir.
Kapadokya spot da sizlere her türlü ikinci el eşya alım ve satım işleriniz için yardımcı oluyor, size ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri, en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Spot eşya alım ve satım işleriniz için bizi arayabilir, teklifimizi değerlendirebilirsiniz.


         Kartal  

     Kapadokya Spot İkinci El
Tel:0216 441 83 99...Cep:0532 267 54 98
E-mail:  ikincielalim@hotmail.com